Image1\
 

 

Reflexní masáž chodidelReflexní masáž je vhodná, když nelze masírovat přímo postižený orgán.  Hodně se využívá i pro dignostiku problému.
Reflexní masáž je prováděna na chodidle a nártu nohou. Vychází se ze skutečnosti, že na chodidle se zobrazuje celé tělo. Stlačováním a hlazením bodů na chodidle ovlivňujeme svaly, klouby a vnitřní orgány celého těla. Na chodidle lze velmi spolehlivě najít problémová místa na lidském těle, nebo místa na šlapce vykazující bolestivost při stlačení spolehlivě prozradí postižené svaly, klouby a vnitřní orgány. Provádíme posilující sestavu vhodnou po operaci zhoubného nádoru.

Zásady reflexní masáže:Reflexní masáž chodidel
Pokud je orgán podrážděn či zanícen, musí se mačkat jemně, jako když uklidňujeme podrážděného člověka. Je-li orgán slabě fungující a my potřebujeme jeho funkci zesílit, pak přitlačíme silně, tak jako když "přitlačíme na ospalého člověka. Masáže hlubokých orgánů(játra, slinivka, ... ) by měla provádět druhá osoba . Jde zde o předávání
energie. Při masáži pohybového a lymfatického systému si vystačíte sami. Děti a staré lidi masírujeme zásadně jemně. Mačkáme kolmo na reflexní plošku. Dotek nesmí být přerušován.

 

 reflexní masáž  chodidel a nártů             755,-Kč    cca 40 min

 

Nepřehlédněte

Máme otevřeno 7 dní v týdnu 

od rána do večera - tak, jak se hodí Vám 

Zavolejte, objednejte se ! 

Akce

Od 10.4. do 30.4.2022

nabízíme slevu na SOLARIUM 

Při zakoupení předplatného 150 min 

Cena za minutu 10,- Kč

Nezapomeňte

Zastavte se u nás alespoň

měsíc před dovolenou

na ošetření, zbavíte se celulitidy,

zhubnete a budete se cítit skvěle